Välkommen till Studio Adapt

Vi hjälper dig med digitala lösningar, studior och produktion av livesändningar, hybridevent och hubmöten.

Kontakta oss

Har du frågor, funderingar eller vill arbeta med oss i ett projekt? Hör av dig till oss så hjälper vi dig. Välkommen till oss på Adapt!

Porträtt på Gunhild Fretheim

Affärsansvarig Adapt Studios

Gunhild Fretheim

gunhild@adapt.se +46 0709 43 1225
Porträtt på Filip Möllergren

Studioansvarig Göteborg

Filip Möllergren

filip.mollergren@adapt.se +46 0709 43 1224
Porträtt på Isak Feldin

3D-designer

Isak Feldin

isak@adapt.se +46 0709 43 1242
Porträtt på Thomas Harrop

Content Manager

Thomas Harrop

tom@adapt.se +46 0709 43 1207
Porträtt på Viking Gradin

Kundansvarig

Viking Grandin

viking@adapt.se +46 0709 43 1201
Porträtt på Andreas Weis

Teknisk Projektledare

Andreas Weis

andreas.weis@adapt.se +46 0709 43 1222
Porträtt på Chris Ntaskas

Teknisk Projektledare

Chris Ntaskas

chris@adapt.se +46 0709 43 1233
Porträtt på Malin Tannergård

Cateringansvarig

Malin Tannergård (föräldraledig)

malin.tannergard@adapt.se +46 0709 43 1228
Porträtt på Renan Costa

Cateringansvarig

Renan Costa

renan@adapt.se, +46 0736 75 6185
Porträtt på David Oxe

Ansvarig för bildteknik

David Oxe

david@adapt.se +46 0709 43 1213