Välkommen till Studio Adapt

Vi hjälper dig med digitala lösningar, studior och produktion av livesändningar, hybridevent och hubmöten.

Kontakta oss

Har du frågor, funderingar eller vill arbeta med oss i ett projekt? Hör av dig till oss så hjälper vi dig. Välkommen till oss på Adapt!

Porträtt på Lottie Jonsson

Studioansvarig Stockholm

Lottie Jonsson

lottie.jonsson@adapt.se +46 0709 43 1226
Porträtt på Victor Lagersten

Studioansvarig Göteborg

Victor Lagersten

victor@adapt.se +46 0709 43 1209
Porträtt på Isak Feldin

3D-designer

Isak Feldin

isak@adapt.se +46 0709 43 1242
Porträtt på Thomas Harrop

Content Manager

Thomas Harrop

tom@adapt.se +46 0709 43 1207
Porträtt på Viking Gradin

Kundansvarig

Viking Gradin

viking@adapt.se +46 0709 43 1201
Porträtt på Gunhild Fretheim

Kundansvarig

Gunhild Fretheim

gunhild@adapt.se +46 0709 43 1225
Porträtt på Andreas Weis

Teknisk Projektledare

Andreas Weis

andreas.weis@adapt.se +46 0709 43 1222
Porträtt på Malin Tannergård

Cateringansvarig

Malin Tannergård

malin.tannergard@adapt.se +46 0709 43 1222
Porträtt på Niklas Ahlberg

Plattformsansvarig

Niklas Ahlberg

niklas@adapt.se +46 709 43 1206
Porträtt på David Oxe

Ansvarig för bildteknik

David Oxe

david@adapt.se +46 709 43 1213